دانلود کلیپ اتهامات جنجالی وحید بنا به سرمربی تیم ملی جودو

جهت سفارش تبلیغات با شماره در تماس باشید (ماهانه تنها....... تومان با بازدهی عالی)

ثبت تبلیغات لینکی در سایت تنها با ...... تومان در ماه

دانلود کلیپ اتهامات جنجالی وحید بنا به سرمربی تیم ملی جودو

فیلم اتهامات جنجالی وحید بنا به سرمربی تیم ملی جودو

bartarina.com › دانلود
رتبه: ۵ - ‏۱ رأی
۲ ساعت پیش - دانلود فیلم اتهامات جنجالی وحید بنا به سرمربی تیم ملی جودو که در این کلیپ وحید بنا بازیکن تیم ملی جودو به سرمربی تیم ملی جودو درباره فساد و ...

فیلم ؛ گزارشی از شکایت سرمربی تیم ملی جودو از وحید بنا ...

parsfootball.com › چند رسانه ای › گالری فیلم › گالری فیلم منهای فوتبال
وحید بنا ، کاپیتان سابق تیم ملی جودو به دلیل وارد کردن اتهاماتی به سرمربی وقت تیم ملی جودو به دادگاه رسانه احضار گردید.

فیلم ؛ کلیپی از افشاگری وحید بنا از فدراسیون جودو ایران ؛ ...

khubkhan.ir/ورزش/پارس-فوتبال/76724/...کلیپی-از...وحید-بنا-از...جودو.../preview
۲۰ آذر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - در این کلیپ افشاگری وحید بنا ملی‌پوش علیه فدراسیون جودوی ایران وحید بنا افزود ... پشت پرده و تبانی و توهین های مجید زارعیان سرمربی تیم ملی جودو را مشاهده می کنید. مجموعه چند رسانه ای پارس فوتبال شما را به دیدن این ویدئو دعوت می کند. ..... ماجرای عجیب حضور دو ستاره جنجالی استقلال و یک پرسپولیسی در زندان!

جودو - جستجوگر اخبار تی نیوز

tnews.ir/tags/جودو
اتهامات جنجالی به سرمربی تیم ملی جودو! اتهامات جنجالی به سرمربی .... بنا: افشاگری کردم و از تیم ملی جودو اخراج شدم/ برای اعزام به مسابقات از بازیکن پول می گیرند!

تصویری از حضور ستاره سینما در تمرینات پرسپولیس | ...

www.ghatreh.com/news/.../تصویری-حضور-ستاره-سینما-تمرینات-پرسپولیس
۴ ساعت پیش - کابوس خرید جنجالی استقلال؛ چرا کسی منتظرش نیست؟ ... 1395/10/09 11:39 فیلم ؛ گزارش ؛ دادگاهی کاپیتان تیم ملی جودو به دلیل افشاسازی خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : وحید بنا ، کاپیتان سابق تیم ملی جودو به دلیل وارد کردن اتهاماتی به ... پارس فوتبال شما را به تماشای این کلیپ دعوت می کند.

افشاگری های وحید بنا قهرمان جودوی ایران از فساد مالی , تقلب ...

iranianuk.com/.../افشاگری-های-وحید-بنا-قهرمان-جودوی-ایران-از-فساد-مالی-تقلب-در-...
۲۲ آذر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - وحید بنا قهرمان جودوی ایران با انتشار ویدئویی از فساد مالی، تقلب، و انواع نابسمانی در فدراسیون جودو ایران پرده برداشته است. ... ویدیو کلیپ ... فدراسیون جودو و مربی تیم ملی به جودوکاران گفتند آب‌های معدنی تیم‌های .... کامپیوتر و دانلود نرم افزار ... +222کنایه رشیدپور به پرواز جنجالی تهران - مالزی و رقص مهمانداران!

اتهامات جنجالی به سرمربی تیم ملی جودو! | مجله اینترنتی ...

berouztarin.ir › اخبار ورزشی
۱۴ ساعت پیش - ... دنیای ورزش در سال ۲۰۱۶ · فال روزانه ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ · برترین تشویق‌های طوفانی سال ۲۰۱۶ · خانه / اخبار ورزشی / اتهامات جنجالی به سرمربی تیم ملی جودو!

نیوزسورس - اتهامات جنجالی به سرمربی تیم ملی جودو!

newssource.ir/news/386103
اتهامات جنجالی به سرمربی تیم ملی جودو! ... ویدئو کلیپ · اخبار · آموزشی ... DOWNLOAD. دانلود ... دوربین خبرساز ; آمادگی تیم ملی کشتی آزاد برای مسابقات جهانی.

بنا: افشاگری کردم و از تیم ملی جودو اخراج شدم/ برای اعزام به ...

www.akairan.com/havades-akhbar/goonagoon/tnews80713.html
۲ روز پیش - کاپیتان اخراجی تیم ملی جودو گفت: افشاگری کردم و واقعیت‌ها را به ... وحید بنا در گفت‌وگو با فارس، در مورد اینکه فردا باید به دلیل ... یک مثال می‌زنم، یک روز در اردوی تیم ملی یک جودوکار با سرمربی دچار .... جنجال ازدواج و طلاق احسان علیخانی .... دادستان تهران : تفهیم اتهام محاربه به اعضای باند سرقت مسلحانه از مغازه‌ها.

کتک کاری در مسابقات جهانی خرم آباد+ویدیو - Shafaqna

sport.shafaqna.com/FA/64814
۱۷ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دلایل حضور دونده ایرانی در فرانسه و انتخاب مربی ایرانی برای حدادی. □ ... عکس و پیام زیبایی که محمد بنا منتشر کرد .... سلطاني فر: تعارف ندارم، استقلال از تنش و جنجال دوري كند ... به روی تاتامی آمد و در اقدامی عجیب و به دور از ادب، به عضو تیم ‌ملی ... درحالی‌که فدراسیون جودو کوراش ایران بعد از مدت‌ها رایزنی در ٩ دوره ...

مصاحبه قیمت در برنامه خورشید

dulme.ir/search/?q=مصاحبه+قیمت+در+برنامه+خورشید
رضا رشیدپور مجری به خاطر مصاحبه جنجالی اش با شهلا ریاحی عذرخواهی کرد+عکس ... دانلود قسمت دوم 2 برنامه سرخابی (محسن مسلمان و روزبه چشمی) ... دروازه بان تیم استقلال ، رامین رضائیان و وحید امیری خلاصه برنامه : برنامه سرخابی برنامه اینترنتی متفاوت ... صراط: مدیر تیم های ملی جودو گفت: دوست ندارم با بعضی از رسانه‌ها مصاحبه کنم.

در غمبارترین نود سال چه گذشت؟ :: ورزش سه

www.varzesh3.com/news/1272852/در-غمبارترین-نود-سال-چه-گذشت؟

۱۴ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - شروع این برنامه نیز با کلیپی از تصاویر مختلف هادی نوروزی همراه بود که روی ترانه ... گزارش بعدی برنامه نود، سفر تیم این برنامه به بابل و کپورچال در روز خاکسپاری ... هایی که در آن تیم بودند با سرمربیگری آقای وحید رضایی تیم تازه ای به وجود آوردند به نام برق نوین جدید. ..... اتهامات جنجالی به سرمربی تیم ملی جودو!

دانلود استیج 2

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

برای ورود به کانال الگرام ما کلیک کنید